B

Browar Księży Młyn – Ślub i Wesele

Sylwia i Grzegorz na sakramentalne TAK wybrali przepiękne miejsce jakim jest Browar Księży Młyn w Łodzi. Ceremonia Ślubu miała miejsce w zielonej scenerii na dziedzińcu przed fabrycznymi budynkami Browaru. Podniosłe wydarzenie było wzruszające nie tylko dla Panny Młodej, ale również dla pozostałych gości. Naturalne światło pozwoliło na wiele ciekawych ujęć, które możecie zobaczyć poniżej.

Wiele pozytywnych emocji towarzyszyło nam w tym dniu. Państwo Młodzi byli naturalnie uśmiechnięci, zachowywali się swobodnie bez zbędnej aczkolwiek zrozumiałej tremy. W otoczeniu rodziny i przyjaciół widać było, że czują się doskonale zrelaksowani. Często pozwalali sobie na wyrażanie emocji płynących prosto z serca. Szczera radość, szczęście, śmiech dźwięczący nadal w uszach i doskonała wspólna zabawa zostały uwiecznione na moich fotografiach. Zobaczcie – sami będziecie się szeroko uśmiechać 😉

PS. Na na dodatek to było moje pierwsze wegetariańskie wesele – czemu doskonale sprostał szef kuchni Browaru – pyszne jedzenie, wspaniałe smaki i pięknie udekorowane potrawy.

Było cudnie ! Cieszę się, że byłem w tym dniu razem z nimi.

Przygotowania

Ceremonia Ślubu – Browar Księży Młyn Łódź

Sala Weselna Browar Księży Młyn

Wszystkie pozostałe zdjęcia znajdują się w Strefie Klienta, a dostęp do nich posiada Para Młoda.

Zachęcam do zobaczenia zdjęć z Sesji Plenerowej – Jarga Słowiańska Przestrzeń.

.

NAPISZ DO MNIE JEŚLI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY
ZAMKNIJ MENU