P

Przed Wami niezwykła historia miłosna Marty i Arka i ich przepięknego ślubu plenerowego w Biały Pałac Niesięcin. To dla mnie jeden z najbardziej fotogenicznych ślubów, jakie zdarzyło mi się fotografować. Główni bohaterowie tego dnia to Ludzie dla których rodzina stoi na pierwszym miejscu. Marta przepiękna kobieta, towarzyska, która jest otwarta na innych, zawsze okazuje dobroć i wielkie serce. Jest bardzo zdyscyplinowaną i wysportowaną osobą (grała w siatkówkę). Arek uwielbia podróże, na co dzień w pełni poświęcony swojej pracy, która jest dla niego wielką pasją, a nie tylko obowiązkiem. Wspólnie razem z Mają, Konradem i Adrianem idealnie dopełniają się w swojej miłości tworząc prawdziwą oddaną sobie Rodzinę.

Rodzina, miłość, naturalność i elegancja – tak zapamiętam to wydarzenie.

Przygotowania do ślubu

Ślub w Plenerze – Ceremonia

Jeżeli chodzi o ślub w plenerze, Łódź oferuje wiele pięknych miejsc na organizację tak ważnego wydarzenia w życiu. Jednym z nich jest przepiękny Biały Pałac, gdzie klasyka łączy się z nowoczesnością i elegancją. Oryginalne elementy dekoracyjne przywodzą na myśl ducha minionej epoki. Ceremonia Ślubu odbyła się w urokliwym romantycznym Angielskim Ogrodzie pełnym zieleni i muzyki granej na żywo przez niezwykle zdolnych muzyków. Malownicze otoczenie natury i przepiękne florystyczne dekoracje idealnie wpisały się w atmosferę tego pięknego dnia.

Wesele – Biały Pałac Niesięcin

Wesele odbyło się w Sali Diamentowej. Jak sama nazwa wskazuje motywem przewodnim tego miejsca były i są diamenty, które symbolizują elegancje, piękno oraz nutę luksusu. Piękno żywych kwiatów układanych przez florystkę, subtelna gra świateł i barw nadała w tym dniu niepowtarzalny charakter wnętrzu tej Sali. Goście fantastycznie bawili się do białego rana przy muzyce granej na żywo przez Orkiestrę.

Bardzo dziękuję za pomoc Marzenie, Wiktorii i Mariuszowi – będą wiedzieli za co 😉

Zachęcam Cię również do zobaczenia innej historii – Ślub i Wesele Stadnina Salio.

.

NAPISZ DO MNIE JEŚLI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY
ZAMKNIJ MENU