O

On świetny informatyk, Ona utalentowana Prawniczka – oboje pasjonaci żeglarstwa. Słowo “TAK” postanowili sobie powiedzieć na Mazurach w Krainie Tysiąca Jezior, gdzie spędzają wspólnie bardzo dużo wolnego czasu. Wybrali przepiękne i urokliwe miejsce nad Jeziorem Mamry – Góra Wiatrów – Trygort.

UROKLIWE MIEJSCE FOTOGRAFIA ŚLUBNA MAZURY

W tej Mazurskiej oazie spokoju usytuowanej na malowniczym półwyspie odnaleźli swoje miejsce. Wszyscy Goście dotarli na uroczystość kilka dni wcześniej aby lepiej poznać się i spędzić ze sobą więcej wolnego czasu. Zamieszkali w kolorowych domach z drewna w stylu skandynawskim harmonijnie wkomponowanych w malowniczy krajobraz Jeziora Mamry. Moja obecność w tym niesamowitym miejscu jako Fotograf Ślubny była wielką przyjemnością. Często wracam do tych zdjęć pamiętając jak cudowną parą jest Bella i Piotr.

CEREMONIA ŚLUBU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

W pewnym momencie podczas wesela na niebie pojawiły się niespotykane na co dzień chmury, kolor nieba nabrał fenomenalnych barw. Dzięki temu Zdjęcia Ślubne Mazury nabrały cudownych kolorów. Zachęciło to kilku gości do pozowania w gorącym wietrze tego ciepłego dnia.

Zdjęcia z wesela na Mazurach również nabrały nowego kolorytu, a zabawa trwała do Białego Rana. Praca jako Fotograf Ślubny Mazury dała mi wiele fantastycznych wspomnień. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę.

NAPISZ DO MNIE JEŚLI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY
ZAMKNIJ MENU