R

Romantyczny Ślub i Wesele w Stadninie Salio

Po niezwykle udanej sesji narzeczeńskiej nad Bałtykiem (link sesja narzeczeńska), przyszedł czas na kolejny etap. Rozpoczął się on wzruszającym błogosławieństwem rodziców w domu Panny Młodej po którym udaliśmy się na Ceremonię Ślubu.

Magda olśniewająca i promieniejąca szczęściem oraz Jarek staranie ukrywający wzruszenia wzięli Ślub w maleńkim drewnianym i niezwykle klimatycznym kościółku pw. Św. Piotra i Pawła w Białej. Dobrym życzeniom i serdecznościom ze strony rodziny i przyjaciół nie było końca.

Weselne przyjęcie miało miejsce w Klubie Jeździeckim Salio. Wspaniale udekorowana sala, przepyszne jedzenie oraz ekscytująca muzyka stanowiły doskonałą oprawę wyjątkowego dnia. Szampańska zabawa na parkiecie została uwieczniona w wielu kadrach. Zdjęcia Ślubne z Wesela Pary Młodej są naturalne i autentyczne. Wszyscy Goście dali się porwać w wir wspólnej doskonałej i harmonijnej zabawy.

Magda i Jarek… przemili, uśmiechnięci, wrażliwi, serdeczni i…. baaardzo w sobie zakochani 🙂 Życzę im wszystkiego najlepszego co może spotkać młode małżeństwo: cierpliwości, czasu dla siebie, wzajemnego szacunku i szczęścia.

Zobaczcie jak wyglądał ten dzień okiem fotograf ślubny łódź.

Przygotowania do Ślubu

Ceremonia Ślubu – Kościół w Białej

Zdjęcia z Wesela – Klub Jeździecki Salio

NAPISZ DO MNIE JEŚLI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY
ZAMKNIJ MENU