Portfolio Ślub w plenerze Yuca Łódź Fotograf

PORTFOLIO

FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ

I już jest. Ten WAŻNY dzień. Jego zwieńczeniem będzie “i żyli długo i szczęśliwie” po wspaniałej ceremonii i szampańskiej zabawie. Fotografia Ślubna…

Jestem z Wami już kilka godzin przed ślubem. Może znamy się już z sesji przedślubnej i witamy się jak dobrzy znajomi, może widzimy się po raz pierwszy – ale na pewno wszystko mamy już ustalone. Panna młoda stroi się, maluje, dopieszcza wszystkie drobiazgi – a ja chwytam małe szczegóły na początek Waszej historii. Lubię naturalne zdjęcia ślubne, pełne wdzięku i uroku, a takie najczęściej są właśnie w rodzinnym domu. Pan młody lekko spięty i zdecydowany – wszystko to widać w postawie, rysach – doda opowieści odpowiedniego charakteru. Błogosławieństwo matek opada na zgromadzonych nostalgią i wzruszeniem. To niezwykły moment na utrwalenie szczególnych więzi rodzinnych.

Miejsce ceremonii już od dawna znamy. I tylko to. Wszytko co będzie się działo w trakcie jest samym życiem, czystymi emocjami, Waszymi przeżyciami. Nie znajdziesz u mnie pozowanych zdjęć w tym momencie. Chwytam to co dzieje się między Wami oraz wzruszeniaradość, łzy rodziny i znajomych.

FOTOGRAF NA ŚLUB I WESELE ŁÓDŹ

Nadszedł już czas na szampańską zabawę. Wy jesteście Pierwszą Parą bawcie się dobrze a ja zadbam o odpowiednie zdjęcia ślubne, właściwe tło, udane kadry oraz o to aby na waszych twarzach gościły pozytywne emocje od radosnego spokoju i bezpiecznej pewności do szczerego śmiechu. Fotografia Ślubna daj mi wiele możliwości uwiecznienia Waszej miłości.

NAPISZ DO MNIE JEŚLI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY
ZAMKNIJ MENU