KADR to nie tylko zapis chwili, to forma sztuki, która przekazuje emocje i opowiada historie.

CZEŚĆ, JESTEM JAREK!

Fotograf Ślubny

Każdego dnia w 100% angażuje się w stworzenie niepowtarzalnych wspomnień z Waszego dnia Ślubu. Gwarantuję Wam, że nie tylko uchwycę ważne momenty, ale także zatroszczę się o to, abyście czuli się swobodnie, komfortowo i autentycznie przed obiektywem.

Razem stworzymy prawdziwą opowieść o Waszej bliskości, pełną emocji i wyjątkowych chwil. Zaproście mnie do uczestnictwa w Waszym ślubie, a z pasją i zaangażowaniem stworzymy razem piękną historię, którą będziecie wspominać przez całe życie.

MOJA OFERTA TO jeden PAKIET optymalny

na który składaJĄ się:

Sesja Narzeczeńska


Maksymalnie 2 miesiące przed ślubem.

Na plaży, nad jeziorem, a może górach ?
Miejsce ustalimy wspólnie.

ETAP 1

Ślub i Wesele


10-12h pracy obejmuje:

- Przygotowania
- Ceremonię Ślubu
- Wesele
- Mini Sesję Plenerową

Etap 2

Sesja Plenerowa


Maksymalnie do 2-3 miesięcy po Ślubie.

Jest to usługa dodatkowa,
a cena ustalana jest indywidualnie
w zależności od miejsca i czasu.

ETAP 3

Pytania i odpowiedzi

Ile to wszystko kosztuje ?

Ze względu na różne aspekty każde zlecenie traktuje i wyceniam indywidualnie.

Czy przyjmuje każde zlecenie?

Nie. Przed podpisaniem każdej umowy spotykam się i rozmawiam z Parami. Poznaje ich potrzeby, opowiadam jak pracuje. Jeśli czuje, że nie nadajemy na tych samych falach to nie przyjmuje takich zleceń. Wierzcie mi, nie wyobrażam sobie współpracy z osobami z którymi nie rozumiem się.

Gdzie przyjmuje zlecenia ?

Na co dzień pracuje w Łodzi, ale do moich Par dojeżdżam na terenie Całej Polski.

Kiedy otrzymacie Wasze Zdjęcia ?

Link do galerii online zawierającej wszystkie Wasze zdjęcia otrzymasz w ciągu maksymalnie 4 tygodni (w większości przypadków szybciej - wszystko zależy od sezonu, w którym fotografuję Waszą historię). Z galerii możesz pobrać wszystkie zdjęcia, udostępnić je czy też wybrać ulubione zdjęcia do pamiątkowego fotoalbumu! Każda indywidualnie spersonalizowana galeria internetowa zabezpieczona jest hasłem.

Jak dużo zdjęć otrzymacie ?

W przypadku 10-12 godzinnego reportażu ślubnego i sesji narzeczeńskiej otrzymacie minimum 800 w pełni obrobionych zdjęć. Zawsze stawiam na jakość, a nie ilość, dlatego przekazuje moim parą najlepsze i najważniejsze zdjęcia, które opowiedzą Waszą historię.

Czy możecie zamówić Fotoalbumy ?

Tak, Oczywiście! Po przekazaniu Wam zdjęć w galerii oznaczycie te, które chcielibyście mieć w fotoalbumie. Na ich podstawie zaprojektuje Wasz album.

Czy fotografuje poprawiny ?

Tak, ale usłua ta jest wyceniana indywidualnie.

OPINIE MOICH KLIENTOW

MAŁGOSIA & KACPER

“Jarek jest profesjonalistą, na zdjęciach chwyta naturalność i spontaniczność, ma zorganizowany plan, co jest bardzo ważne i pomocne szczególnie dla młodych par. Wszystkie projekty dostawaliśmy zawsze na czas, przygotowane ze smakiem i elegancją. Dla nas to nie koniec współpracy, planujemy uwiecznić więcej chwil w towarzystwie Jarka.
Wam również polecamy”

01 / 03