PORTFOLIO

FOTOGRAFIA SPORTOWA & CROSSFIT

REPORTAŻ Z WYDARZENIA SPORTOWEGO

Zadajesz sobie pytanie gdzie jest dobry fotograf sportowy łódź ? Właśnie do niego trafiłeś. Swoją ofertę kieruję do osób, którym zależy na profesjonalnej fotograficznej obsłudze wydarzeń sportowych. Korzystając z moich usług masz gwarancję, że moje doświadczenie przekłada się m.in na przewidywanie poszczególnych ujęć a mój profesjonalny sprzęt fotograficzny bez problemu sprosta największym wymaganiom. Dzięki tym dwóm aspektom mogę zagwarantować kadry zawierajace decydujące momenty Twojego wydarzenia sportowego. Właśnie w ten sposób uzyskasz dobre zdjęcia sportowe.

Zachęcam do współpracy jako fotograf sportowy:

  • kluby, firmy i organizacje przygotowujące wydarzenia sportowe
  • blogerów sportowych, którzy chcą wykorzystać dobre zdjęcia sportowe do swoich artykułów
  • rodziców dzieci i młodzieży
  • agencje reklamowe poszukujące najpiękniejsze zdjęć sportowe do stron swoich klientów
  • firmy produkujących ubrania i sprzęt sportowy
  • influenserów internetowych

Cena usługi przygotowywana jest indywidualnie do każdego zlecenia.

ARANŻOWANA SESJA FOTOGRAFICZNA

Na potrzeby osób i firm z branży sportowej przygotowuje aranżowane sesje sportowe, które mogą odbyć się w dowolnie wybranym miejscu np: klubie fitness, siłowni czy boisku. Do tego typu zleceń używamy wysokiej jakości mobilnych lamp błyskowych gwarantujących niezawodność przy każdych warunkach zastanych podczas sesji fotografii sportowej. Aranżowane sesje zdjęciowe łączę razem z fotografia wizerunkowa. Zapraszam do tego działu aby uzyskać dodatkowe informacje.

CROSSFIT – FOTOGRAF SPORTOWY

Sportowe zdjęcia CrossFit to jedna z moich największych miłości. Pamiętam, że wszystko zaczęło się od bardzo wymagających treningów – kto nie próbował ten nie wie. Właśnie wtedy do głowy przyszła myślę, żeby zamknąć w kadrze ten niejednokrotnie morderczy wysiłek. Krok po kroku, zdjęcie po zdjęciu szukałem decydujących momentów. Najlepsze zdjęcia Crossfit znajdziecie też na moich mediach społecznościowych Facebook i Instagram.

NAPISZ DO MNIE JEŚLI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY
CLOSE MENU