SESJA NARZECZEŃSKA

Paulina i Mike


Witajcie w galerii, gdzie opowieść o miłości Pauliny i Mike'a rozkwita w malowniczych zakątkach Parku Reymonta w Łodzi. Ta przyszła Para Młoda, zakochana nie tylko w sobie, lecz także w przygodach na dwóch kółkach, na co dzień mieszka na Wyspach Brytyjskich. Ich ślub, planowany na 2024 rok, będzie niezwykłym plenerowym wydarzeniem w Parku Poniatowskiego w Łodzi.


Sesja narzeczeńska w Parku Reymonta była pełna uśmiechu, radości i bliskości. Paulina i Mike, pasjonaci rowerów, znaleźli idealne miejsce do uwiecznienia swojej miłości w otoczeniu zieleni i przyrodniczej harmonii parku. Zdjęcia pełne są energetycznej atmosfery, w której widać, jak bardzo są ze sobą zżyci. Miłość tej pary to nie tylko romantyczne spojrzenia, ale także zaufanie i głębokie porozumienie. W trakcie sesji narzeczeńskiej dostrzec można było, jak się wspierają, śmieją, i dzielą wspólnymi marzeniami.


Zapraszam do oglądania galerii, gdzie każde zdjęcie opowiada fragment tej niezwykłej historii miłości. Jestestem zaszczycony, że mogłem być świadkiem tego szczególnego momentu i uwiecznić go w kadrach, które będą cenną pamiątką dla Pauliny i Mike'a.