ŚLUB W KOŚCIELE

Ania i Maciek


Ślub Ani i Macieja, którzy swój związek zaczęli od wspólnych treningów w klubie sportowym, był wyjątkowym wydarzeniem, pełnym pasji i osobistych akcentów. Jako doświadczony fotograf ślubny miałem zaszczyt uwiecznić tę niezwykłą ceremonię, która była prawdziwym odzwierciedleniem ich wspólnej historii. W kameralnym Kościele Środowisk Twórczych, otoczonym bliskością przyjaciół, odbyła się wzruszająca ceremonia ślubna. Sportowe sylwetki Ani i Macieja, dumnie prezentujące się w eleganckich strojach, stały się inspiracją i niezapomnianym elementem ich ślubnego albumu, uwiecznionego przeze mnie, fotografa ślubnego.


Utwór Franka Sinatry "My Way", wykonany przez jazzową wokalistkę Izę Połońską, nadawał dodatkowy wymiar ceremonii, podkreślając jej doniosłość. Jako fotograf ślubny dbałem o uchwycenie każdego emocjonalnego momentu, uwieczniając zarówno wzruszającą ceremonię, jak i spontaniczne chwile radości podczas zabawy. Wybór ballady "Agape" zespołu Bear's Den na pierwszy taniec był niespodzianką, która poruszyła wszystkich gości. To doskonały przykład, jak praca fotografa ślubnego może przenieść się poza zwykłe kadrowanie, oddając atmosferę i unikalność tego wyjątkowego dnia.


Ślub Ani i Macieja to nie tylko historia miłości, ale także opowieść o ich pasji, która zdefiniowała ich relację i stanowiła niezwykłe wyzwanie dla mnie jako fotografa ślubnego.