ŚLUB w plenerze i wesele biały pałac niesięcin

Marta i Arek


W urokliwym Białym Pałacu Niesięcin, gdzie historia splata się z naturą, Marta i Arek zdecydowali się złączyć swoje życie podczas niezwykłego ślubu w plenerze. To magiczne miejsce, otoczone pięknym parkiem, stawem i zabytkowymi zabudowaniami, stanowiło idealne tło dla ich wyjątkowego dnia. W otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków Marta i Arek, wraz z dziećmi Mają, Konradem i Adrianem, tworzą jedną, pełną miłości i wspólnych wartości, prawdziwą rodzinę.


Marta, piękna kobieta o otwartym sercu, zawsze emanuje dobrocią i serdecznością. Jej towarzyska natura sprawia, że każdy gość czuje się jak w rodzinie. Arek, pasjonat podróży, znalazł w Martą partnerkę do życia, która dzieli jego zamiłowanie do odkrywania nowych miejsc i kultur. Ich związek to harmonia dwóch wyjątkowych osób, zjednoczonych miłością i zrozumieniem.


Jako doświadczony fotograf ślubny, moja misja polega na uchwyceniu nie tylko ważnych chwil ślubu w plenerze, lecz także autentycznych emocji i relacji między bohaterami tego wyjątkowego dnia. Ślub w Białym Pałacu Niesięcin to nie tylko akt przysięgi, lecz również magiczna podróż przez piękno miłości, zapisana w każdym ujęciu. To dla mnie zaszczyt móc uwieczniać takie wyjątkowe historie, a ślub Marta i Arka to prawdziwy festiwal miłości, rodziny i radości.