ŚLUB W BIAŁEJ i wesele w Stadnienie salio

Magda i Jarek


Magda i Jarek, rozpoczęła swoją wspólną podróż od wzruszającej Ceremonii Ślubu w malowniczym Kościele pw. św. Piotra i Pawła w Białej. Jako fotograf ślubny, moja rola polegała na uwiecznieniu ich wyjątkowego dnia, zaczynając całą współpracę od magicznej sesji narzeczeńskiej nad Morzem Bałtyckim.


W uroczym kościele, Magda i Jarek wymienili przysięgi miłości, otoczeni bliskością najbliższych. Uchwyciłem ich spojrzenia pełne emocji, gesty wzajemnej troski i radość z błogosławieństwa. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej, wszyscy udaliśmy się do Stadniny Koni Salio, gdzie odbyło się wyjątkowe przyjęcie weselne. Sala, ubrana w piękne dekoracje, stworzyła niesamowitą atmosferę, a jako fotograf ślubny, miałem przyjemność uchwycić każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia ślubne pełne są nie tylko uroku samego wydarzenia, ale również naturalności i autentyczności pary.


Magda i Jarek, wspaniali i uśmiechnięci, oddali się zabawie na parkiecie, co stało się inspiracją do wielu dynamicznych ujęć. Jako fotograf ślubny, moje zdjęcia skupiają się na chwilach szczęścia, wzruszenia i radości, by później stać się trwałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Wspólnie z Magdą i Jarkiem tworzymy niezapomnianą opowieść o ich miłości, począwszy od sesji narzeczeńskiej, aż po magiczny dzień ich ślubu. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.